In navolging van de opgelegde richtlijnen in de strijd tegen het coronavirus en omdat de gezondheid van u & onze medewerkers primeert, zullen de deuren van onze showroom gesloten blijven tot en met zondag 10 mei 2020.

Ons team blijft wel werken achter gesloten deuren om uw bestellingen telefonisch (via 056 203 209) of per mail (via info@dupontfoodie.be) op te nemen, op te volgen en uit te leveren. U kan daarnaast ook nog steeds via onze webshop bestellingen plaatsen. Ons team is bereikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 17u30. Op zaterdag en zondag zijn wij volledig gesloten. 

Wij danken u voor uw begrip & wensen iedereen het beste toe in deze moeilijke periode. Zorg goed voor uzelf & voor elkaar! 

Wij zijn ervan overtuigd dat we deze uitzonderlijke situatie met vereende krachten kunnen oplossen.  

Met vriendelijke groeten,

Het Dupont team